№ 1-ПВ
Скачати:
Звіт з праці (Форма №1-ПВ)​ (квартальна)

Форма №1-ПВ (квартальна) "Звіт з праці"  є бланком статистичної звітності, одним із документів, які подаються до державних органів, що збирають статистичні дані. Обов’язок подання відповідних статистичних документів, покладений на юридичних осіб та відокремлені підрозділи ЮО, відповідно до ЗУ "Про державну статистику".

 

Обсяг інформації, яка подається, строки її подання чітко регулюється приписами законодавства та не може бути змінено за бажанням респондента статистичних досліджень. Метою подання такої інформації суб’єктами є забезпечення надходження до державних органів повних і об’єктивних даних, на основі яких формується статистична політика держави.

 

Форма державного статистичного спостережння №1-ПВ (квартальна) "Звіт з праці" затверджена Наказом Держстату України від 06.07.2018 р. № 134 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (квартальна) "Звіт із праці".

 

 Форма  №1-ПВ вводиться в дію з 1 лютого 2019 року, а тому подання звітності за ІV квартал 2018 року слід за Бланком Форми №1-ПВ (квартальна) "Звіту з праці", затвердженої Наказом Держстату України від 10.06.16 р. № 90 "Про затвердження форм державного статистичного спостереження № 1-ПВ (місячна) та № 1-ПВ (квартальна) "Звіт із праці".

 

Звітність потрібно подати не пізніше 7-го числа місяця, наступного за звітним періодом, до територіального органу Держстату.

 
Слід пам'ятати,  що ст. 186-3 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність посадових осіб юридичної особи (керівника та/або бухгалтера) при порушенні порядку подання Звіту чи подання недостовірних відомостей. може бути застосована адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, передбаченого статтею 186-3 КУпАП. Розмір штрафу становить від 3 до 5 (а при повторному вичинені правопорушення від 5 до 10) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Пов'язані роз'яснення:
 
Пов'язана аналітика:
 
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію