№ 1-Б
Скачати:
Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами. Форма № 1-Б (піврічна)

Нерезидентами є іноземні юридичні особи, створені з дотриманням законодавства інших держав, їх філії, представництва та інші відокремлені підрозділи, що знаходяться на території України та зареєстровані відповідно до законів України;

 

б) дипломатичні представництва, консульські установи, інших держав і міжнародних організацій на території Україні;

 

в) фізичні особи, що не підпадають під статус резидентів України.

 

Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами подається  до територіального органу Державної служби статистики юридичними особами відповідно до переліку, встановленого органами державної статистики. До таких осіб належать підприємства, що провадять усі види економічної діяльності (за винятком бюджетних установ).

 

Обов’язок подати даний звіт повинен бути виконаний за перші півріччя (станом на 30 червня) - не пізніше 25 липня, за друге півріччя (станом на 31 грудня) – не пізніше 9 лютого.

 

Форма даного документа затверджена Наказом Державної служби статистики №148 від 13.07.2018  «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-Б "Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами».

 

Пов'язані роз'снення:

Роз'яснення Державної служби статистики України № 17.4-12/29 від 16.07.2018 р. щодо щодо форми державного статистичного спостереження N 1-Б (піврічна) "Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами  

 

Пов'язані аналітики:
 
 
 
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію