№ 1-субсидії (місячна)
Скачати:
Звіт про надання населенню субсидій (№ 1-субсидії (місячна))

Наказом Державної служби статистики України затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-субсидії (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій" від 19.07.2017 № 176.

 

Цим наказом затверджено одну форму звітності замість двох, які втратили чинність з 01 січня 2018 року, а саме: наказ Держстату від 30 жовтня 2014 року № 320 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-субсидії (ЖКГ) (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг" та наказ Держстату від 30 жовтня 2014 року № 321 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-субсидії (паливо) (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива".

 

Описання:  Відповідно до Наказу Державної служби статистики України № 176 від 19.07.2017, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад подають звітність до територіального органу Держстату. Зазначені суб’єкти подають звітність не пізніше 5 числа місяця, наступного за звітним.

 

Пов’язані роз’яснення:

Лист Міністерства соціальної політики України № 2940/1/10-15/5 від 05.06.2015 щодо забезпечення соціального захисту населення

 

Пов’язана аналітика:

Чи включається дохід від здачі вторинної сировини до загального доходу сім'ї в цілях отримання субсидії?

 

Чи включається дохід від здачі кольорових металів до загального доходу сім'ї в цілях отримання субсидії?

 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію