№9-ЗЕЗ (квартальна)
Скачати:
Звіт про експорт (імпорт) послуг (форма №9-ЗЕЗ (квартальна))

Наказом Державної служби статистики України про затвердження форми державного статистичного спостереження зі статистики зовнішньої торгівлі послугами № 122 від 21.07.2016 затверджено нову форму державного статистичного спостереження зі статистики зовнішньої торгівлі послугами № 9-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про експорт (імпорт) послуг".

 

Водночас, цим Наказом встановлено, що попередня редакція наказу Держстату України від 02 грудня 2013 року № 367 (зі змінами) "Про затвердження форми державного статистичного спостереження зі статистики зовнішньої торгівлі послугами" втратила чинність з 01 квітня 2017 року

 

Нова форма звіту поширюється на всіх юридичних осіб - резидентів України, які здійснюють експортно-імпортні операції послугами. Звітність подається зазначеними суб’єктами до територіального органу Держстату України не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

 

Також, звертаємо вашу увагу, що іншим Наказом Державної служби статистики України від 21.07.2017  № 190 затверджено форму № 5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування". 

 

Варто наголосити, що форми № 5-ЗЕЗ та № 9-ЗЕЗ  пов'язані між собою, але вони регулюють різні об'єкти звітування та різні за періодом звітування, тому потрібно бути уважними у використанні тої чи іншої форми звітності. Крім цього, ці форми затверджені різними Наказами Держстату.

 

Пов’язані роз’яснення:

Лист Національного банку України № 40-0005/9793 від 07.02.2017 про здійснення контролю за експортними операціями

 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію