№5-ЗЕЗ (місячна)
Скачати:
Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування (форма №5-ЗЕЗ (місячна))

На відміну від попередньої редакції Наказу Державної служби статистики України, новим наказом  № 190  від 21.07.2017 затверджено дві форми державних статистичних спостережень, а не одну. А саме форми: № 5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування" та № 14-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про придбання (продаж) товарів для забезпечення життєдіяльності транспортних засобів, потреб пасажирів та членів екіпажу" зі статистики зовнішньої торгівлі товарами.

 

Разом з тим, новим наказом передбачено, що з 01 січня 2018 року накази Держстату України від 05 вересня 2012 року № 375 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики зовнішньої торгівлі товарами" (зі змінами) та  від 24 вересня 2013 року № 287 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування" (зі змінами) втратили чинність.

 

Форма державних статистичних спостережень № 5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування" почала діяти зі звіту за січень 2018 року.

 

Відповідно до Наказу Держстату від 21.07.2017, форма звіту № 5-ЗЕЗ поширюється на всіх юридичних осіб, які здійснюють експортно-імпортні операції з товарами, що не проходять митного декларування

 

Пов'язана аналітика: 

 

Які товари є об’єктами державного експортного контролю?​

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію