№31-авто
Скачати:
Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення (форма №31-авто)

Наказом Державної служби статистики України  затверджено нову форму державного статистичного спостереження № 31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення" від 14.06.2017 № 137.

 

Така звітність подається юридичними особами та їх відокремленими підрозділами, основним або одним із видів економічної діяльності яких є комерційні вантажні й (або) пасажирські автоперевезення. Цей документ стосується як перевезень у міжнародному сполученні, так і внутрішніх перевезень.

 

Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення подається до територіального органу Державної служби статистики України не пізніше, ніж 20-те число після закінчення відповідного звітного періоду.

 

Пов’язані роз’яснення:

 

Роз'яснення Державної служби статистики України № 17.4-12/3 від 19.06.2017 щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення"

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію