№ 2-тр (річна)
Скачати:
Звіт про роботу автотранспорту (форма № 2-тр (річна))

Державна служба статистики України затвердила Наказ Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 2-тр (річна) "Звіт про роботу автотранспорту" від 02.08.2016  № 137.

Згідно із цим наказом, юридичні особи та відокремлені підрозділи юридичних осіб, які експлуатують автомобільний транспорт (власний або орендований) повинні подавати звіт за формою № 2-тр (річна) з метою статистичного обліку кількісних показників роботи транспортних засобів для цілей діяльності суб’єктів господарювання, при цьому розкривається інформація щодо пробігу протягом звітного періоду та обсяг спожитих пального.

Звіт надає можливість визначити показники для кожного конкретного підприємства та загальну для України суму показників:

-          які витрати пального кожного виду було припадають на підприємство протягом звітного періоду;

-          який пробіг кожного виду транспорту нараховується всього протягом року;

-          який об’єм пального кожного виду використано транспортними засобами кожного виду;

-          який пробіг мають автомобілі кожного виду у розрізі виду пального;

-        який пробіг та скільки пального витрачено автомобілями спеціального призначення, у тому числі легковими та нелегковими, а також яку кількість вантажу було перевезено на таких автомобілях;

-          яка кількість газу та дизелю використано газодизельними автомобілями та який загальний пробіг такого виду транспорту.

Таким чином, Звіт дає необхідну інформацію для узагальнення діяльності транспорту для комерційних цілей, використання нафтопродуктів для експлуатації такого транспорту, кількість вантажу та вантажообороту на території України та в міжнародному сполученні.

Пов’язані роз’яснення:

Лист ДФСУ № 24565/7/99-99-15-03-03-17 від 20.07.2016 щодо надання відповідей на актуальні запитання платників при реалізації пального

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію