№3-ПН
Скачати:
Інформація про попит на робочу силу (вакансії). Форма №3-ПН

Відкриття вакансій є звичайною річчю для кожного роботодавця. Однак, при цьому такі їх дії підлягають обліку та звітуються державі для статистики.

Згідно із чинним законодавством, що регулює відносини зайнятості населення, роботодавці повинні подавати до органів Державної служби статистики України (далі - Держстат) відомості про свій попит на робочу силу, не залежно від власного місцезнаходження.

Інформація про попит на робочу силу (вакансії) вказується роботодавцями у звіті за формою № 3-ПН. Правила щодо порядку подання такого звіту є затвердженими наказом Міністерством соціальної політики України, за погодженням з Держстатом, тридцять першого травня дві тисячі тринадцятого року номер триста шістнадцять.

Так, роботодавцям, у яких наявний попит на робочу силу, форму № 3-ПН потрібно подавати не пізніше десяти робочих днів від дня відкриття вакансій.

Вакансія вважається відкритою з наступного дня за днем, коли роботодавцем створено нове робоче місце чи розірвано трудові відносини з певним працівником, місце якого вважатиметься вакантним, або ж з дати, з якої буде встановлено трудові відносини із працівником, який наймається.

Форма такого звіту складається із двох розділів: перший розділ присвячено заповненню відомостей про вакансію, а саме про професію (посаду), кількість таких вакансій, розмір зарплати, визначення того, чи укомплектовується кожна із вакантних посад за сприянням Державної служби зайнятості України (у разі якщо певні вакантні посади укомплектовуються саме таким чином, то потрібно буде перейти до заповнення другого розділу звіту); другий розділ заповнюється інформацією, яка стосується характеристики вакансій, особливостей умов праці та вимог до претендентів за посадами, що укомплектовуються при сприянні держави.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію