Скачати:
Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 20__ рік

Інформація подається юридичними особами, у яких кількість працівників за штатним розписом перевищує 20 осіб, до 1 лютого. Форма звітності передбачає розкриття інформації про кількість осіб, які мають додаткові гарантії для працевлаштування та уже працюють на підприємстві, а також кількість осіб, яких планується залучити до діяльності на цьому підприємстві. Також в рамках форми визначається квота працевлаштування вказаної категорії осіб,

Роботодавці самостійно визначають кількість осіб, які підпадають під квоту. Мінімальний показник – 5% без урахування осіб з інвалідністю. Квота визначає ту питому вагу працівників зі спеціальними гарантіями при працевлаштуванні у співвідношенні до середньооблікового показника працівників. Для розрахунку квоти враховуються працівники на умовах повної зайнятості.

До осіб, які зараховуються до розміру квоти, як правило, належать соціально незахищені категорії громадян, зокрема, одинокий батько або мати з малолітньою дитиною або дитиною з інвалідністю, або утримує інваліда з дитинства (незалежно від факту настання повноліття) або інваліда І групи; особа, яка утримує принаймні одну дитину до 6 років; неповнолітні, які можуть працювати виключно за згодою батьків (до 15 років); молодь після навчання в будь-яких навчальних закладах або військової служби при першому прийомі на роботу; особи, які отримають право на пенсію за віком протягом 10 і менше років та інші. Перелік документів, на основі яких робить висновок про приналежність осіб до вказаних категорій громадян, передбачений в наказі Міністерства соціальної політики від 16.05.2013 року № 271.

Таким чином, служба зайнятості відслідковує дотримання законодавчої вимоги щодо гарантування працевлаштування окремих категорій осіб та у випадку недотримання може надавати послуги щодо розміщення вакансій для осіб з додатковими гарантіями, а також здійснювати підбір персоналу на такі вакансії.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію