Скачати:
Уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок

Затверджено наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» від 28.01.2016  № 21

 

Подається не пізніше 1095  дня, що настає за останнім днем:

 

– граничного строку подання податкової декларації, в якій було допущено помилку (якщо декларацію було надано вчасно);

 

– фактичного її подання (якщо декларацію було подано пізніше встановленого строку).

 

Аналітики, які можуть Вас зацікавити:

Якими способами платник може виправити помилки, допущені в податковій декларації?

Чим відрізняються подання уточнюючого розрахунку від уточнення показників у декларації за наступний податковий період (абзац 1 та абзац 2 пункту 50.1 ПК України)?

Коли не можна подавати уточнюючий розрахунок?

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію