Скачати:
Розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва

Четверту групу платників єдиного податку являють сільськогосподарські товаровиробники, у яких за результатами діяльності попереднього року частка сільськогосподарського товаровиробництва дорівнює або перевищує сімдесят п'ять відсотків.

Тобто, для сільськогосподарського підприємства встановлена лише одна вимога принципова вимога — частка сільськогосподарського товаровиробництва за певний період.

Отже, визначення цієї частки є вагомим питанням для сільськогосподарського товаровиробника та із відповідною метою з боку держави двадцять шостого грудня дві тисячі одинадцятого року наказом номер сімсот сімдесят два Міністерства аграрної політики та продовольства України було затверджено Розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва.

Цей документ є важливим елементом при переході сільськогосподарським підприємством на спрощену систему оподаткування та щорічного підтвердження права на перебування на відповідному режимі. Подається бланк розрахунку до двадцятого лютого поточного року.

Такий розрахунок містить поля для заповнення відомостей про сільськогосподарське підприємство та про певні суми доходів підприємства, суми фінансової допомоги держави і т.д.

Під час заповнення розрахунку потрібно користуватися даними бухобліку. Варто відзначити останні зміни, що внесені до даної форми звітності, а саме та, що затвердженні другого грудня дві тисячі дванадцятого року наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України, номер якого чотириста шістдесят один. Зміни якраз стосувались можливість зменшення загальну суми доходу підприємства на суму доходу, що надходить від курсових різниць за зобов'язаннями по кредитах, відсотків в інвалюті.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію