№9-ДС
Скачати:
Звіт про кількісний та якісний склад державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, які займають посади керівників та спеціалістів (форма №9-ДС (річна))

Типову форму Звіту про кількісний та якісний склад державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування затверджено Наказом Держстату №3 від 13.01.2016  "Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 9-ДС (річна) "Звіт про кількісний та якісний склад державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування".

 

Звіт складається з п'яти розділів: в першому розділі вказується інформація про кадровий розподіл службовців за статтю та віковими посадами; другий розділ — розподіл за стажем та рівнем освіти; третій розділ — рух відповідних кадрів; четвертий розділ — відомості про підготовку працівників та підвищення їх кваліфікації; п’ятий розділ присвячено для заповнення відомостей про оплату праці відповідних працівників.

 

Вказані розділи заповнюються даними, що містяться в наказах (розпорядженнях) про прийняття на роботу, особових картках працівників, наказах (розпорядженнях) про припинення трудових договорів, розрахунково-платіжних відомостях працівників та інші документах бухобліку та фінзвітності.

 

Визначати показники даного звіту необхідно з урахуванням вимог інструкцій, що затверджені наказами номер двісті вісімдесят шість та номер п'ять Держстату від двадцять восьмого вересня дві тисячі п'ятого року та тринадцятого січня дві тисячі четвертого року, відповідно. Професійні та кваліфікаційні характеристики посад містяться в посадових інструкціях.

 

Звіт № 9-ДС мають подати територіальному органу Держстату не пізніше 7 лютого установи (організації), на працівників яких поширюється дія законів України  «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».

 

Пов'язані роз'яснення:
 
Пов'язана аналітика:
 
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію