Скачати:
Довідка про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами

Довідка надається резидентам, які подали декларацію про валютні цінності та майно, що знаходяться за кордоном.

Обов’язок подати декларацію поширюється на суб’єктів підприємницької діяльності, як приватної, так і комунальної та державної форм власності. Звітний період – квартал.

У декларації відображаються дані про усі відкриті за кордоном банківські рахунки в іноземній валюті та суми на поточних, депозитних та вкладних рахунках суб’єкта, а також внески до статутних капіталів іноземних юридичних осіб та окремо – банків. Також розкривається інформація про кошти, витрачені на придбання цінних паперів, страхових полісів, нерухомого майна, прав інтелектуальної власності тощо. Крім того, повинно бути вказано кошти, перераховані власним представництвам за кордоном та по імпортним договорам.

Декларант має відображати причини перебування коштів за кордоном, у тому числі обсяг експортованого товару, робіт або послуг, за які прострочена і ще не надійшла оплата, а також експортовані товари за бартерними операціями, щодо яких ще експортовано товари, проте не надійшли товари з-за кордону та інше. Окремі графи передбачені для вказівки на вартість експортованих та імпортованих товарів, робіт, послуг, виручка в іноземній валюті від експорту та імпорту, з окремим відображенням договорів про виробництво з давальницької сировини, бартерних операцій та порушення встановлених законодавством строків надходження та повернення коштів.

При цьому, інформація, розкрита в декларації є таємною і не підлягає розголошенню контролюючими органами. Довідка ж підтверджує сам факт подання декларації, проте не описує, які саме цінності, доходи і капітал зазначив декларант та в якому обсязі, проте фіксує на яку дату здійснене декларування окремо в Національному банку України та в органах ДФС України.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію