№1-ПА
Скачати:
Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні. Форма №1-ПА

Форма № 1-ПА подається до державної служби зайнятості суб’єктами, які:

• надають послуги з посередництва у працевлаштуванні як в Україні, так і за кордоном згідно з ліцензією;

• здійснюють наймання працівників аутсорсингу в українських роботодавців.

Звітний період – рік. Кінцевий строк для подання – до 15 січня наступного року.

Розділ І заповнюється суб’єктами, які отримали ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Таким чином в формі № 1-ПА розкривається дані про кількість українців, які були найняті у кожній країні. Також форма звітності надає можливість класифікувати осіб за віком (5 вікових груп з 18 років), за освітнім рівнем, тривалістю роботи (до 6 місяців, від 6 місяців до 1 року, від 1 року до 2 років, від 2 до 3 років, від 3 років і більше), а також за галузями промисловості та професійними групами відповідно до попередньо зайнятої посади в Україні (державні службовці, фахівці, керівники, професіонали, робітники, особи без професії та інші групи), проте без розподілу по іноземних державах, в яких працевлаштовані в подальшому.

Посередники у сфері працевлаштування в Україні заповнюють Розділ ІІ, де зазначають загальну кількість працевлаштованих з розподілом за посадами та оплатою праці.

Розділ ІІІ повинні заповнити суб’єкти, які залучають працівників для аутсорсингових робіт на інших організаціях в межах України. У вказаному розділі фіксуються тільки два показники: загальна кількість найнятих працівників суб’єктом, що подає форму № 1-ПА, а також кількість організацій, до яких залучалися такі працівники на роботу протягом звітного періоду.

Форма № 1-ПА задовольняє потреби на рівні держави визначати кількісні та якісні показники експорту робочої сили за географічними напрямками та на які сектори економіки припадає така втрата в Україні, а також відображає діяльність організацій, які на професійній основі здійснюють підбір та залучення кадрів. Розподіл по професіях та по розміру заробітної плати відображає структуру ринку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію