№2-ТП (водгосп)
Скачати:
Звіт про використання води. Форма №2-ТП (водгосп)

Звіт подається для формування даних державного водного кадастру (розділ «Водокористування»), а також обліку обсягу використання вод, об’єму зворотних вод та забрудненості та очищення стічних вод, ефективність систем оборотного постачання води та систем очищення. На основі таких звітів здійснюється регулятивне та охоронне планування для поточних та перспективних завдань в межах єдиної державної політики, моніторингу та прогнозування якості вод, визначення норм користування водами, вироблення заходів покращення діяльності існуючих та підвищення якості майбутніх об’єктів тощо.

Звіт повинен бути поданий до 1 лютого до спеціалізованих підприємств, які ведуть водний кадастр, з даними за попередній рік.

Перелік водокористувачів, які повинні подавати звіт, передбачений в п. 1.5 наказу Міністерства екології та природних ресурсів від 16.03.2015 р. № 78. За загальним правилом, обов’язок подавати Звіт поширюється на суб’єктів первинного водокористування, обсяг забору яких становить від 20 метрів кубічних на добу, або з системою водопостачання понад 1000 метрів кубічних на добу, або суб’єкти гідроенергетики, рибогосподарства або виробництва напоїв. Також до таких суб’єктів належать також підприємства, які здійснюють скид вод.

Показники якості води визначаються за допомогою засобів вимірювання не рідше одного разу протягом кварталу або за допомогою інших методів обліку та з залученням лабораторного обладнання. У звіті зазначається обсяг окремих хімічних речовин у воді, відображається рух вод між користувачами із вказівкою на вид використання вод та їх якості, а також ідентифікація виду об’єкта та конкретизацією обсягу, який отримується з кожного об’єкта. Об’єм отриманої та взятої води відображається у розрізі виду вод (питна, технічна та інші), а також розкривається інформація щодо втраченої води та причини втрати. Окремо зазначається об’єм води, яка спрямовується для забезпечення потреб населення. Форма звіту також зобов’язує розкрити інформацію щодо кількісних та якісних показників використовуваних об’єктів.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію