Скачати:
Довідка про відсутність за межами України валютних цінностей та майна

В Україні до двадцять восьмого жовтня дві тисячі тринадцятого року (до внесення змін до законів з питань митної політики) з метою проведення оформлення митному порядку товарів, які перевозяться у режимі експорту та імпорту, вчинення банківських операцій з валютними цінностями та провадження операцій у зовнішньоекономічній сфері, необхідно було отримати в контролюючого органу Довідку, що підтверджував факт відсутності закордоном валютних цінностей та майна. Зразок Довідки затверджений в Листі НБУ, ДПАУ та Державної митної служби України номер тринадцять дефіс двісті двадцять шість дріб п’ятдесят три дефіс сто вісімдесят вісім дев’ятого січня тисяча дев’ятсот дев’яносто восьмого року «Щодо подання Декларації про валютні цінності та майно».

Якщо суб’єкт, що займається підприємництвом, готується провадити діяльність у зовнішньоекономічній області, й доведе, що нього відсутні валютні цінності та майно  в іноземних державах, тоді за вимогою  зазначеного суб’єкта контролюючі органи повинні зареєструвати документи, що були сформовані цим суб’єктом  про відсутність у них валютних цінностей та майна за межами України.

 Довідка, перш за все, повинна містити повну назву, код ЄДРПОУ та адресу резидента. Далі, посилаючись на положення Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами», здійснюється повідомлення у зв’язку з тим, що валютні цінності та майно не були задекларованими через відсутність останніх закордоном. Довідка повинна містити підписи керівника підприємства й головного бухгалтера з проставленою печаткою підприємства. Також має бути зазначено номер та дата реєстрації Довідки в журналі обліку та підпис голови (чи заступника) державної податкової адміністрації та печатка контролюючого органу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію