№4-ПН
Скачати:
Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці. Форма №4-ПН

Масовимви вільненням за ініціативою роботодавця є звільнення десяти і більше працівників підприємств, установ та організацій один раз впродовж місяця з чисельністю від двадцяти до ста людей, працюючих за трудовим договором, а також звільнення десяти і більше процентів людей, працюючих за трудовим договором на підприємствах, в установах та організаціях з чисельністю від ста одного до трьохсот осіб, що працюють за рудовим договором;звільнення двадцяти і більше процентів працівників впродовж трьох місяців на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від чисельності осіб, що працюють за трудовим договором.

У абзаці чотири частини три статті п’ятдесятої ЗУ «Про зайнятість населення», зазначено, що роботодавці мають подавати територіальним органам Державної служби зайнятості, інформацію про масове вивільнення працівників, що плануєтьсяпо причині змін в організації виробництва і праці, у тому числі до цього відносяться способи припинення або перепрофілювання підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату осіб, що працюють за трудовим договоромна підприємство, установу, організацію незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання за два місяці до звільнення.

Здійснюється це згідно з порядком, затвердженим Мінсоцполітики, погодженим з Держстатом.

У Наказі Мінсоцполітики України від тридцять першого травня дві тисячі тринадцятого року номер триста сімнадцять, що був виданий і погодженим із Держстатом, зазначено, що суб’єкт господарювання за місцем, де він зареєстрований як платник ЄСВ, подає не пізніше двохмісяців до масового звільнення осіб, що працюють за трудовим договоромна підставі змінам організації виробництва і праці до територіального органу Держслужби зайнятості звітність за формою номер чотири-ПН.

Респондентом зазначається код ЄДРПОУ, дата, коли заповнюється форма, нижче - найменування (своє та відокремлених підрозділів), місцезнаходження.

Далі респондентом зазначається інформація щодо посад, кількості осіб, що працюють за трудовим договором, яких планують звільнити, зазначається про дату наказу, що попереджає про звільнення та його заплановану дату.

Далі треба зазначити, чи працівників необхідно звільнити один раз, впродовж одного або трьох місяців.

Далі форма має підписати керівник (власник) таабо особою, яка є відповідальною за достовірність даних. Також мають бути зазначені ПІБ цих осіб, номери телефону, факсу та електронна пошта. Нижче особа, яка прийняла інформацію, має зазначити своє ПІБ та підписатися.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію