Ф14-ФСС з ТВП
Скачати:
Звіт про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих закладів оздоровлення (Ф14-ФСС з ТВП)

Звіт про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих закладів оздоровлення подається за формою Ф14-ФСС з ТВП (далі – Форма Ф14-ФСС з ТВП). Такий звіт подається одночасно із формою Ф4-ФСС з ТВП.

Хто подає?

Форма Ф14-ФСС з ТВП страхувальником або його відповідальною особою (працівником).

Крім того, звіт є обов’язковим для подачі лікувально-профілактичними закладами, якщо ними здійснюється направлення хворих при медичному відборі до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

Коли подається?  

(1) якщо Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі – Фонд) були видані для працівників страхувальника путівки на санаторно-курортне оздоровлення (далі – путівки);

(2) якщо за рахунок Фонду була здійснена оплата путівок, виданих страхувальником своїм працівникам.

Куди подається?

Подається до відповідно до органу Фонду, залежно від місця свого обліку.

Який період є звітним?

Квартал.

Який крайній строк для подачі форми Ф14-ФСС з ТВП?

20 число місяця, що настає після закінчення звітного періоду. Наприклад, крайнім строком для подачі звіту за І квартал буде 20 квітня, за ІІ – 20 липня, за ІІІ – 20 жовтня, за IV – 20 січня.

Як виправити помилки?

Арифметичній та методологічні помилки у звіті виправляться при його подачі. При чому, працівники Фонду не в праві відмовити у прийняті форми Ф14-ФСС з ТВП.

В інших випадках, страхувальник має право повторно заповнити та подати такий звіт, якщо помилка виявлена до дати, яка відповідає крайньому строку для подачі звіту.

Якщо помилка, виявлена після спливу терміну для подачі звіту, то страхувальник повинен її відобразити при подачі наступного звіту, шляхом коригування відповідних її показників.

Яка передбачена відповідальність?

Якщо помилка спричиняє виникнення у страхувальника заборгованості перед Фондом, то такому страхувальнику додатково доведеться сплатити пеню, нараховану на суму недоплати, а також розрахувати та сплатити встановлений законодавством штраф. 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію