№ 4-2д, № 4-2м
Скачати:
Звіт про надходження й використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма № 4-2д, № 4-2м)

Звіт про надходження й використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма № 4-2д, № 4-2м) є складовоюбюджетної звітності, що подається суб’єктами, які являються розпорядниками і отримувачамибюджетних коштів на вимогу положеньзаконодавства бюджетної сфери. Загалом звітність про виконання бюджету держави складається із бюджетної і фінансової. Основою для складання звітності у бюджетній сфері є національні положення бухгалтерського обліку. Даний документ фінансової звітності містить інформацію щодо класифікації бюджету, стану його виконання.

Законодавство встановлює певні вимоги до бюджетної та фінансової звітності щодо виконання бюджету держави. Перш за все вона повинна бути достовірною, що означає відсутність помилок та перекручень різноманітних показників. Звітність також має бути повною, тобто містити дані щодо всіх господарських операцій, відображених у обліку бухгалтерії. Відображені у фінансовій звітності показники мають засновуватись на відомостях бухгалтерського обліку.

Звіт про надходження й використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма № 4-2д, № 4-2м)відображає інформацію про надходження та використання суб’єктом коштів за іншими джерелами власних надходжень станом на початок та на кінець року, за який суб’єкт звітує. Структура, форма та реквізити даного документу затвердженіМінфіному наказі від двадцять четвертого січня дві тисячі дванадцятого року № 44, зокрема у Додатку 6 даного НПА.

При заповненні даної форми розпоряднику бюджетних коштів необхідно звернути увагу на наступні його обов’язкові реквізити:

  1. Вказується інформація про відповідного суб’єкта (установа, територія та організаційно-правова форма господарювання, КВЕД, назва і код класифікації кредитування і видатків бюджету держави).
  2. Зазначається інформація про стан фінансових ресурсів, отриманих з власних джерел установи на початок бюджетного періоду та на його кінець (облік здійснюється щодо всіх видів отриманих та витрачених доходів з власних джерел, зокрема безпосередньо вказуються джерела отримання коштів та напрями, за якими вони витрачаються).
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію