№ ЗВР-1
Скачати:
Звіт про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форма № ЗВР-1

Книга обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) являється належним чином оформленим та зареєстрованим у податкових органах документом, що фіксує відомості про рух готівки, товарів (послуг) особи на основі відповідних розрахункових документів. Відповідно до цього Звіт про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форма № ЗВР-1 є документом, у якому ведеться облік відповідних даних про використання суб’єктом КОРО.Обов’язок використання КОРО відповідними суб’єктами передбачений приписами спеціального законодавства у сфері застосування РРО.

Подається дана звітність за місцем реєстрації книг ОРО до відповідного територіального податкового органу. При цьому законодавство не вимагає одночасного подання самих книг обліку. Звітування здійснюється суб’єктами за місячний період.

Звіт містить інформацію щодо використання суб’єктом усіх зареєстрованих протягом місяця книг ОРО.

Форма звіту використання КОРО затверджена наказом Мінфіну від двадцять першого січня дві тисячі шістнадцятого року № 13. При цьому сам бланк документу міститься у додатку до даного НПА. Варто вказати, що при заповненні даного звітного документу необхідно користуватися методикою, затвердженою Мінфіном у вигляді спеціальної Інструкції, яка детально розкриває зміст того чи іншого реквізиту та особливості його заповнення.

Звіт про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форма № ЗВР-1 заповнюється суб’єктом, що здійснює господарську діяльність, з урахуванням наступних обов’язкових реквізитів:

  1. Зазначається фіскальний номер книги ОРО, яка зареєстрована на відповідну господарську одиницю.
  2. Вноситься сума розрахунків за звітний період (місяць). При цьому відповідні дані відображаються в розрізі усього обсягу отриманих коштів; коштів, що підлягають оподаткуванню ПДВ; коштів, що оподатковуються акцизним податком.
  3. Обчислюється сума ПДВ та акцизного податку.
  4. Відповідні показники сумуються та відображаються разом.
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію