№1
Скачати:
Звіт про виконання державного замовлення (форма №1-держзамовлення (квартальна))

Звіт про виконання державного замовлення (форма №1-держзамовлення (квартальна))є бланком статистичної звітності, одним із документів, які подаються до державних органів, що ведуть статистичні дані. Обов’язок подання відповідних статистичних документів передбачений спеціальним у даній сфері законом – «Про державну статистику». Даний нормативно-правовий акт зазначає, що статистичні спостереження здійснюються за юридичними особами, їх філіями та представництвами, які у свою чергу зобов’язані подавати достовірні статистичні дані, а також відомості, пов’язані із бухгалтерським обліком.

Обсяг інформації, яка подається, строки її подання чітко регулюється приписами законодавства та не може бути змінено за бажанням респондента статистичних досліджень. Метою подання такої інформації суб’єктами є забезпечення надходження до державних органів повних і об’єктивних даних, на основі яких формується статистична політика держави.

Дана форма державного статистичного спостереження містить відомості про діяльність суб’єктів, що здійснюють державні замовлення товарів та послуг. Такими суб’єктами виступають визначені урядом міністерства, інші державні органи, а також установи та організації. Вони і зобов’язані подавати відповідні статистичні відомості.

Звіт про виконання державного замовлення (форма №1-держзамовлення (квартальна))заповнюєтьсявідповідно до методики, затвердженої уповноваженим у сфері статистики державним органом. Зокрема, форма, структура та реквізити даного документу затвердженіДержстатому наказі від другого грудня дві тисячі чотирнадцятого року № 377.

При заповненні даного статистичного документу платникам рентної плати необхідно звернути увагу на наступні обов’язкові реквізити:

  • Зазначається загальна інформація про респондента (його найменування, місце розташування, а також адреса здійснення відповідної діяльності).
  • Вказується інформація про державні замовлення (обсяги фінансування, виконаних замовлень тощо)
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію