№1
Скачати:
Баланс. Форма №1

Баланс. Форма №1

Баланс (звіту про фінансовий стан) подається юридичними особами за Формою №1 (далі – Форма №1), затвердженою П(С)БО 1 (Наказ Мінфіну від 07.02.2013 року № 73).

Вищезазначена Форма №1 є частиною фінансової звітності юридичної особи, і містить у собі інформацію про її фінансовий стан, тобто про активи, власний капітал та зобов’язання, а також про фінансовий стан її філій, представництв, відділень та інших відокремлених підрозділів (консолідована звітність).

При заповнені Форми №1, окрім П(С)БО 1, можна також використовувати положення Методичних рекомендаціях, затверджених Наказом Мінфіну від 28.03.2013 року № 433, а також Постанови КМУ від 28.02.2000 року № 419.

Хто подає Форму №1?

Юридичні особи, крім тих осію, які звітують за скороченою формою, у відповідності до П(С)БО 25

У які органи подається Форма №1?

- до органів статистики – подається усіма юридичними особами;

- до фіскальних (податкових) органів – лише платниками податку на прибуток;

- до державного реєстратора;

- до Національного банку України – вимога поширюється лише на банки;

- іншим особам, відповідно до частини 1 статті 14 Закону України «Про бухгалтерський облік».

За який період подається Форма №1?

- місяць, квартал – проміжна Форма №1;

- рік – складається за наростаючим підсумком.

У які строки подається Форма №1?

Органам статистики

Фіскальним органам

Державному реєстратору

Національному банку України

Квартальна: до 25 квітня, 25 липня, 25 жовтня, відповідно

 

Річна: до 28 лютого

Разом з податковою декларацією з податку на прибуток, при чому:

- квартальна – подається усіма юридичними особами, крім суб’єктів малого підприємництва;

- річна – усіма юридичними особами.

До 1 червня.

Квартальна: до 30 квітня, 30 липня, 30 жовтня, відповідно

 

Річна: до 30 квітня

 

Чи можуть юридичні особи, при складанні Форми №1 виключити/включити якісь показники?

Так, можуть. Зокрема, можна:

- не заповнювати інформацію, яка у них відсутня, за винятком наявності такої інформації у попередніх періодах;

- включати додаткову інформацію, у відповідності до П(С)БО 1.

Яка відповідальність за неподання або несвоєчасне подання Форми №1?

Адміністративна відповідальність, передбачена статтею 164-2 КУпАП, у вигляді штрафу від 8 до 15 (10 -20 – у випадку повторного вчинення правопорушення) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію