№ Н-1.01.2.2
Скачати:
Заява про допуск до участі в конкурсі щодо вступу до закладу освіти для здобуття ступеня молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти (Форма № Н-1.01.2.2)

Ця форма використовується для допуску до участі в конкурсі щодо вступу до закладу освіти для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти. Заповнюється вступником і подається особисто в електронній або паперовій формі до приймальної комісії закладу освіти.

Заяви, отримані в електронній формі, мають бути роздруковані в приймальній комісії і особисто підписані та доповнені вступником під час подання оригіналів документів.

У поле «Додаткова інформація» можуть вноситися додаткові дані про вступника, включаючи назви та реквізити документів, які є підставою для вступу за співбесідою, іспитами, квотами, а також для першочергового зарахування.

У поле також вноситься інформація щодо наявності права на повторне безоплатне здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Формат бланка – А4 (210297 мм), 1 або 2 сторінки.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію