№ Н-1.01.1.2
Скачати:
Заява про допуск до участі в конкурсі щодо вступу до закладу освіти для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (форма № Н-1.01.1.2)
 
Ця форма використовується для допуску до участі в конкурсі щодо вступу до закладу освіти для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. Заповнюється вступником і особисто подається у паперовій формі до приймальної комісії закладу вищої освіти.

У поле «Додаткова інформація» можуть вноситися додаткові дані про вступника, включаючи назви та реквізити документів, які є підставою для вступу за співбесідою або для першочергового зарахування. У поле також вноситься інформація про наявність права на повторне безоплатне здобуття ступеня вищої освіти.

Заклад вищої освіти в Правилах прийому може передбачати встановлення локальних пріоритетностей для вступу на основі здобутого раніше освітнього ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня (в такому разі поле «Пріоритетність» може бути додане до форми заяви).

 Формат бланка – А4 (210297 мм), 1 або 2 сторінки.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію