Скачати:
Наказ про перенесення відпустки

Відповідно до ст.10 Закону України «Про відпустки» (далі — Закон) черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома всіх працівників.

 

Конкретний період надання щорічних відпусток в межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або уповноваженим ним органом, який зобов’язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну.

 

Зміна термінів надання відпусток, відображених у графіку, може бути проведена за узгодженням сторін трудового договору і за умови виникнення обставин, що змушують перенести щорічну відпустку.

 

Перенесення відпустки на інший період оформлюється письмово. Працівник пише відповідну заяву, на підставі якої роботодавець видає наказ про перенесення відпустки.
 

Наказ про перенесення відпустки оформляється у довільній формі.

Пов'язані роз'яснення:
Лист Міністерства соціальної політики України № 1213/0/101-18/284 від 11.07.2018 щодо перенесення щорічної відпустки на інший період або її продовження в разі тимчасової непрацездатності працівника

 


Пов'язані аналітики:

Чи допускається перенесення додаткової відпустки «на дітей»?


В яких випадках переноситься щорічна відпустка?


Хвороба у відпустці: як нарахувати лікарняні та перенести відпустку?

 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію