Скачати:
Наказ про надання відпустки

Право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи (далі - підприємство).

 

Надання відпустки будь-якого виду оформлюють наказом. Типова форма Наказу про надання відпустки (форма №П-3) затверджена Наказом Держкомстату від 05.12.2008 № 489, однак вона є рекомендаційною, тому наказ можна оформити за довільною формою, відмінною від типової (за умови збереження всіх основних показників).

 

Підставою для наказу є графік відпусток та отримана заява працівника.


B наказі про надання відпустки вказується, зокрема, вид відпустки, її період та за необхідності робиться відмітка про надання матеріальній допомоги на оздоровлення.


Крім того, працівник має бути ознайомлений з наказом про надання відпустки під підпис. 

Пов'язані роз'яснення:
Лист Міністерства праці та соціальної політики України № 235/06/186-10 від 22.11.2010 щодо оформлення наказу про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, копія або витяг з якого подається до органу праці і соціального захисту для призначення допомоги по догляду за дитиною


Лист Міністерства соціальної політики України № 70/13/116-12 від 06.03.2012 про оформлення відпустки для догляду за дитиною

Пов'язані аналітики:
Щодо повідомлення працівника про дату відпустки до встановленого графіком терміну


Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо ми не відправляємо працівнику повідомлення про відпустку, але у нас є графік відпусток, наказ, у якому працівник розписується за 2 тижні, чи будуть штрафи за ненадання повідомлення працівнику?


Порядок оформлення та надання щорічних відпусток

 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію