Скачати:
Заява на перенесення відпустки

Наприкінці кожного року підприємства затверджують графік надання відпусток працівникам. Проте нерідко у працівників виникає необхідність використати відпустку поза графіком. Щоб це реалізувати,  працівник має написати заяву про перенесення відпустки на інший період.


Підстави для перенесення щорічної відпустки на інший період  передбачені ст. 11 Закону "Про відпустки" від 15.11.96 р. № 504/96-ВР, зокрема:
 - порушення власником або вповноваженим ним органом строку письмового повідомлення працівника про час надання відпустки (не пізніше ніж за два тижні до встановленого графіком терміну);
 - несвоєчасна виплата працівнику зарплати за час щорічної відпустки, (не пізніше ніж за три дні до початку відпустки);
 - тимчасова непрацездатність працівника, а також настання строку відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами;
 - збігу щорічної відпустки з навчальною відпусткою; виконання працівником державних або громадських обов'язків, якщо згідно із законодавством він підлягає звільненню на цей час від основної роботи зі збереженням зарплати.

У разі перенесення щорічної відпустки новий термін її надання встановлюється за згодою між працівником і власником або вповноваженим ним органом. 

Законодавством не встановлено вимоги щодо форми та обов'язкових реквізитів заяви про перенесення відпустки, а тому вона оформляється у довільній формі.

Пов'язані аналітики:

 
 

Пов'язанні роз'яснення:

 
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію