№ П-9
Скачати:
Книга обліку бланків трудових книжок і вкладишів до них (Типова форма № П-9)

Веденням книги обліку бланків трудових книжок і вкладишів до них на підприємстві займається відділ бухгалтерії. До такого документа слід вносити дані про надходження, облік та подальше використання бланків трудових книжок та вкладишів до них.

Враховуючи вимоги законодавства такі бланки повинні зберігатись на підприємстві в відділі бухгалтерії як документи суворої звітності. Тому, процес видачі такого документу чітко регламентований: за заявою та під підпис конкретному працівнику, який є відповідальним за ведення книжок. В податковому обліку суб’єкта господарювання бланки книжок слід обліковувати як матеріальні цінності.

Типова форма книги обліку трудових книжок та вкладишів до них затверджена наказом Міністерства статистики датоване двадцять сьомого жовтня 1995 року.       Основними реквізитами даного документу є:

  • Дата (число, місяць, рік);
  • Від кого отримано або кому відпущено документ;
  • Підстава операції (в даному рядку зазнається найменування документа, номер та дата);
  • Надходження книжок. Зазначається кількість книжок (в даному рядку за значаємо серію номер), кількість вкладишів (серію та номер).В рядку вісім зазначаємо суму.
  • Витрачення книжок. Зазначається кількість книжок (в даному рядку зазначаємо серію номер), а також кількість вкладишів (серію та номер). В рядку одинадцять зазначаємо суму.

Особа, яка призначена відповідальною на підприємстві заведення трудових книжок працівників повинна звітувати перед бухгалтерією щодо кількості наявних бланків трудових книжок і вкладишів до них.

Уразі наявних зіпсованих бланків книжок або вкладишів, необхідно скласти відповідний акт за визначеною законодавством процедурою.

Книга обліку трудових книжок та вкладишів до неї потрібно прошнурувати, опечатати, завірити підписом компетентної особи, та пронумерувати листи такої книги. За порушення порядку ведення обліку трудових книжок національне законодавств о передбачає відповідальність для посадових осіб. 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію