Скачати:
Замовлення-рахунок (з розрахунковим документом)

Замовлення-рахунок є розрахунковим документом, що використовується для оформлення замовлення на обслуговування бенкетних заходів. Зазначений документ є підтвердженням відпуску виробів кулінарії та напоїв замовнику у межах договірних відносин. Дані, що зазначаються в аналізованому документі, є результатом узгодження із замовником.

Форма замовлення-рахунку передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року та міститься у додатку номер одинадцять до пункту 2.2 Методичних рекомендацій, що затверджені зазначеним наказом.

Замовлення-рахунок використовується з метою ведення первинного обліку та детального узгодження замовлення виробів, що повинні бути представлені на бенкеті.

Бланк замовлення-рахунку складається із двох сторінок, та містить заголовну частину та сегмент бланку, що представлений у вигляді трьох таблиць.

В заголовній частині зазначається:

-назва закладу (підприємства), якому робиться замовлення;

-назва документу (замовлення-рахунок), його номер;

-Код за ЗКУД ;

-кількість чоловік, на яку робиться замовлення;

-вказівка на замовника (найменування організації-замовника або ПІБ приватної особи);

-найменування залу;

-дата та час обслуговування.

Під зазначеними відомостями міститься місце для підписів адміністратора, що прийняв замовлення та самого замовника.

Перша таблиця деталізує зроблене замовлення в розрізі надходження виробів із холодного цеху, гарячого цеху, буфету, кофейні та хліборізки.

Під першою таблицею зазначаються також відомості про аванс та доплату від замовника. Робиться вказівка на те, що ціни та сума були перевірені. Зазначається інформація про загальну суму замовлення. Вказані відомості завіряються підписом касира.

У другій таблиці, що міститься на зворотному боці бланку, зазначаються відомості про внесення змін до замовлення-рахунку (зазначаються позиції виробів, що повинні бути вилучені або додані за бажанням замовника). Під таблицею робиться вказівка на перевірку сум і ціни. Зазначене завіряється підписами касира, метрдотеля, замовника.

Третя таблиця призначена для зазначення інформації про працівників підприємства, що обслуговуватимуть бенкет. Нижче робиться вказівка про те, що замовлення було повністю виконане.

Завершується оформлення бланку проставленням дати і підписом особи, що відповідальна за обслуговування бенкету.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію