Скачати:
Заява про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних

Форма заяви про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних затверджена Наказом Міністерства юстиції України від 08.07.2011 року № 1824/5 (далі – Наказ № 1824/5), який на сьогоднішній день втратив чинність на підставі Наказу Міністерства юстиції України від 27.09.2013 року № 2043/5.

Згідно з затвердженою Наказом № 1824/5 формою, у лівому верхньому кутку заяви проставляється вихідний номер заяви та дата. Сама ж заява складалася з семи розділів. У розділі першому вказувалась інформація про володільця персональних даних (науменування, коди ЄДРПОУ, номер та серія паспорта, тощо). До другого розділу вносились відомості про найменування і місцезнаходження бази персональних даних. Тредій розділ містив відомості про мету обробки персональних даних з посиланням на відповідні нормативно-правові акти, якими врегульовувалвсь діяльність володільців баз персональних даних та правові підстави для здійснення обробки персональних даних. Розділ IV передбачав можливість вилучення або додавання інформації про розпорядників персональних даних. Розділ V містив у собі інформацію про склад персональних даних, що обробляються. У розділі VI вказувалась інформація яку необхідно було додати чи вилучити стосовно третіх осіб, яким передавались персональні дані. І нарешті, у розділі VII вказувалась інформація про транскордонну передачу персональних даних, зокрема, щодо країни до якої здійснюється транскордонна передача персональних даних, яка потребує вилучення чи додавання до реєстру, інформація про склад персональних даних, відносно яких відбувається транскордонна передача, правові підстави для здійснення відповідної странскордонної передачі, тощо.

Щодо себе заявник зазначав найменування або прізвище, ім’я та по батькові, адресу, електронну пошту (за наявності) та проставляв підпис.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію