Скачати:
Реєстр про закупівлю молочної сировини

Розрахункова книжка на молочну сировину, що закуплена в господарстві населення (далі – Розрахункова книжка) вважається документом, який підтверджує передання-отримання на приймальному пункті. Форма Розрахункової книжки визначена Інструкцією про порядок заповнення приймальної квитанції на закупівлю молочного продукту, затвердженою Наказом Міністерства аграрної політики України від першого липня дві тисячі другого року номер сто сімдесят шість.

Така книжка складається з чотирьох розділів, кожен з яких оформлений у вигляді таблиці. Чотири розділи умовно можна об’єднати у дві групи: 1) продаж молока та розрахунки за продане молоко, за умови відсутності приладів для визначення якісних показників молочної сировини на приймальному пункті; 2) продаж молока та розрахунки за продане молоко, за умови наявності приладів для визначення якісних показників молочної сировини на приймальному пункті.

У відповідних розділах визначаються дані щодо дати продажу, прийнятого молока (розраховується у кілограмах), якісних показниках (вміст жиру та білка у відсотках). Обов’язково у розділах I та III підписується у визначених місцях збувач молока.

У розділах II та IV Розрахункової книжки додатково вписується інформація про суму дотації, надбавок чи знижок.

В кінці складання таблиць Розрахункової книжки зазначається дата видачі та період, що брався до уваги при розрахуванні обсягів молочної сировини, закупленої в господарстві населення. 

До основних реквізитів документу належать:

  1. прізвище/ім’я/по батькові заповнювача;
  2. назва населеного пункту;
  3. назва підприємства;
  4. приймальний пункт та дату видачі документу;
  5. таблиці відповідних розділів.

Розрахункова книжка дозволяє зафіксувати показники придбаного продукту серед населення та встановити фактичну суму витрачену закупівельником для одержання сировини, оскільки у документі посвідчуються обсяги коштів отриманих первинними продавцями молока.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію