Скачати:
Постанова про закриття справи про адміністративне правопорушення

Закриття справи про адміністративне порушення оформлюється у форму Постанови, вона складається

посадовими особами органами поліції відповідно до їхньої компетенції, визначеної статтею 222 КУпАП, та уповноваженими на те особами, які визначені статтею 255 КУпАП.

Посадові особи фіскальної служби можуть виносити постанови про закриття справи про адміністративне правопорушення за наступними статтями 51-2,  155-1,  163-1  - 163-4, 163-12, 164, 164-1, 164-5, 166-6, 177-2 КУпАП .

Форма Постанови, яка виноситься посадовими особами фіскальної служби, затверджена Наказом ДПАУ від двадцять восьмого жовтня дві тисячі дев’ятого року № 585, проте наразі МФУ розробило наказ на підставі якого даний Наказ ДПАУ має втратити чинність, проте точної дати втрати чинності не відомо, адже існує певна процедура набрання чинності даних нормативно-правових актів.

В такому документі зверху зазначається число, дата, рік та назва населеного пункту, посадова особа державного органу, яка складає такий Протокол.

Далі по тексту зазначається ФІО, а також дані за якими можна ідентифікувати особу щодо якої розглядалась справа про адміністративне порушення.

В описові частині документа потрібно зазначити обставини, які є підставою для закриття справи про адміністративне правопорушення, передбачені статтею 247 КУпАП, а також детально викласти обставини справи та обґрунтувати прийнятне рішення.

В резолютивні частині зазначити номер справи, щодо якої особи закривається, у зв’язку з чим, а також строк на оскарження такої Постанови до вищестоящого органу. Оскаржити можуть сторони даного провадження, як і представники ДПІ, так і фізична особа щодо якої її складено.

Такий документ обов’язково має містити підпис особи, яка складала Постанову та підпис особи -  отримувача даного документу. Окрім того, копія такого документу дається особі щодо якої закрита справа про адміністративне правопорушення.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію