Скачати:
Постанова про накладення адміністративного стягнення

Адміністративне стягнення є одним із видів адміністративної відповідальності. Оформлюється у формі Постанови, форма Постанови, яка виноситься посадовими особами фіскальної служби, затверджена Наказом ДПАУ від двадцять восьмого жовтня дві тисячі дев’ятого року № 585, проте наразі МФУ розробило наказ на підставі якого даний Наказ ДПАУ має втратити чинність, проте точної дати втрати чинності не відомо, адже існує певна процедура набрання чинності даних нормативно-правових актів.

Накладати такі стягнення наділені керівники або заступники керівника відповідного територіального органу фіскальної служби.

В такому документі зверху зазначається число, дата, рік та назва населеного пункту, посадова особа державного органу, яка складає такий Протокол.

Далі по тексту зазначається ФІО, а також дані за якими можна ідентифікувати особу щодо якої застосовується адміністративне стягнення.

В описові частині документу потрібно зазначити дату та номер протоколу, а також додані до нього матеріали справи, суть правопорушення, особу яка притягується, суму штрафу, а також назва статті КУпАП, що були порушені. Крім того, посадова особа органу ДФС має вказати назва банку та номер рахунку на який порушник має перерахувати суму штрафу. Обов’язково потрібно зазначити дату набрання чинності такої Постанови і дату пред’явлення до виконання. Додатково вказується порядок та строки оскарження такого документу, що є невід’ємним правом особи щодо якої застосовано стягнення.

У випадку примусового виконання такої міри відповідальності як стягнення, до винної особи застосовується штраф, який визначений КУпАП, у подвійному розмірі.

Такий документ обов’язково має містити підпис особи, яка складала Постанову та підпис особи -  отримувача даного документу. Окрім того, копія такого документу дається особі щодо якої застосовану таку міру відповідальності як адміністративне стягнення.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію