Скачати:
Дозвіл на селекційний відстріл

Селекційним відстрілом  є  знищення тварин,  розвиток яких є аномальним у порівнянні із здоровими  тваринами таких самих видів (такі тварини є хворими, поранені або є старими особинами із ознаками деградації, мають забарвлення, яке не є характерним для даного виду тварин)  для того, щоб сформувати нове покоління здорових високопродуктивних істот,  а також з метою врегулювання вікової  та  статевої  структури цих видів.

При цьому існує заборона на відстріл здорових тварин.

Особи, які працюють за трудовим договором з суб’єктами лісогосподарства, уповноважені охороняти мисливські угіддя мають право на селекційний відстріл тварин на підставі дозволу на селекційний відстріл, який видається місцевим органом Мінприроди, і діє протягом одного року.

Особи, уповноважені здійснювати селекційні відстріли, мають володіти певними навичками та мати певний рівень підготовки.

Дозволи видаються на підставі клопотання про їх видачу, які подаються кожного року до першого березня.

Окрім дозволу, уповноважені особи одержують також бланки актів селекційного відстрілу

Після того, як термін дії дозволу закінчився, уповноважена особа має повернути його разом із заповненими бланками актів до двадцятого березня до органу, який надав такий дозвіл.

Під час здійснення селекційних відстрілів уповноважені особи та інші особи мають дотримуватися відповідних правил. По-перше, інший мисливець може здійснити селекційний відстріл, але тільки у присутності уповноваженої особи. По-друге, усі знищені під час відстрілу тварини, мають бути зареєстровані у  спеціальному журналі,  який заповнюється користувачем мисливських угідь. Журнал прошнуровується та скріплюється печаткою  і  підписується  керівником  користувача  мисливських  угідь,

У журналі має бути заповнена дата, коли уповноважені особи виїжджаютьф для  здійснення  селекційного  відстрілу,  прізвище  особи,  відповідальної за здійснення такого відстрілу,  номер  дозволу  на  селекційний відстріл,  місце його проведення,  ПІБ осіб,  які здійснювали селекційний відстріл, та реквізити посвідчень мисливців, результати здійснення відстрілу (зазначаються видові, вікові, статеві характеристики тварин та  підстави відстрілюванню).  Копії актів селекційного відстрілу мають бути долучені до журналу.

По-третє, відстріли не можуть проводитися більше ніж з двохсот метрів, якщо використовується нарізна зброя, та більше, ніж з п’ятдесяти метрів, якщо використовується гладкоствольна зброя.

Треба також пам’ятати, що, здійснюючи відстріл хворих тварин, необхідно мати висновок ветеринара.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію