Додаток 1
Скачати:
Додаток 1 до податкової накладної

На дату виникнення податкових зобов’язань платник ПДВ має обов'язок заповнити податкову накладну в електронному вигляді з додержанням умови відносно реєстрації у встановленому чинними нормативними актами порядку, електронного підпису уповноваженої платником особи і зареєструвати накладну в ЄРПН. Бланк, вимоги до оформлення цього документа затверджені Міністерством фінансів у формі наказу номер тисяча триста сім від тридцять першого грудня дві тисячі п’ятнадцятого року.

До основних реквізитів бланка належать:

1) Дані щодо порядкового номера, дати виписування останнього;

2) Відомості щодо повної чи скороченої назви юридичної особи, ПІБ фізичної особи – платника – продавця продукції;

3) Дані щодо податкового номера платника;

4) Відомості стосовно повної чи скороченої назви юридичної особи, ПІБ фізичної особи – платника – покупця продукції;

5) Дані опису продукції, кількості, обсягу;

6) Відомості щодо ціни постачання (податкове зобов'язання не включається);

7) Ставка податку та сума податку в цифрах;

8) Загальна сума, котра підлягає сплаті (в тому числі податкове зобов'язання);

9) Дані щодо код товару відповідно до УКТ ЗЕД (стосується підакцизної продукції, що ввозиться на митну територію країни).

Для заповнення графи 5.1 і 5.2 використовують КСПОВО, котрий затверджено Державним комітетом стандартизації, метрології та сертифікації України у формі наказу номер вісім від дев’ятого січня тисяча дев’ятсот дев’яносто сьомого року. У випадку, коли вартість тієї чи іншої послуги визначають із використанням одиниць обліку, котрі відображаються в первинних документах, регістрах бухгалтерського обліку, то в зазначених графах записують одиниці виміру саме за Класифікатором.

Варто зауважити: коли відсутня реєстрація накладних платником-продавцем в Реєстрі, то покупець не матиме права включити суми ПДВ в податковий кредит, а також продавець не звільняється від обов’язку включення суми ПДВ, котра вказана в накладній, до податкових зобов’язань за звітний період. На додатку першому зазначається номенклатура продукції, одиниці виміру, інші характеристики продукції, що підлягає постачанню, перелік частки товару/послуги, котра не вміщує відокремленої вартості частково поставлених товарі/послуг, залишку частки продукції, котра не вміщує відокремленої вартості, котру необхідно поставити.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію