Скачати:
Акт селекційного відстрілу

Селекційним відстрілом  є  знищення тварин,  розвиток яких є аномальним у порівнянні із здоровими  тваринами таких самих видів (такі тварини є хворими, поранені або є старими особинами із ознаками деградації, мають забарвлення, яке не є характерним для даного виду тварин)  для тоЙго, щоб сформувати нове покоління здорових високопродуктивних істот,  а також з метою врегулювання вікової  та  статевої  структури цих видів.

При цьому існує заборона на відстріл здорових тварин.

Особи, які працюють за трудовим договором з суб’єктами лісогосподарства, уповноважені охороняти мисливські угіддя мають право на селекційний відстріл тварин на підставі дозволу на селекційний відстріл, який видається місцевим органом Мінприроди, і діє протягом одного року.

Особи, уповноважені здійснювати селекційні відстріли, мають володіти певними навичками та мати певний рівень підготовки.

Дозволи видаються на підставі клопотання про їх видачу, які подаються кожного року до першого березня.

Окрім дозволу, уповноважені особи одержують також бланки актів селекційного відстрілу

Форма акту була затверджена Наказом Держкомлісгоспу номер сорок сім від тридцятого травня дві тисячі першого року, відповідно до якого було затверджено Інструкцію, згідно з якою здійснювався селекційний відстріл тварин.

Дозволи на селекційний відстріл та бланків актів обліковуються у спеціальних прошнурованих та пронумерованих журналах, що скріплюються печаткою та підписуються керівником органу, що надає дозволи та бланки актів.

Після того, як дія дозволу закінчується, він разом із бланками актів повертається назад до органу, який його видав, не пізніше двадцятого березня.

Копії актів селекційного відстрілу зберігає користувач мисливського угіддя.

До того, як вбитих тварин починають транспортувати, на місці відстрілу уповноважена особа складає акт селекційного відстрілу на кожну відстріляну тварину у двох примірниках, при цьому перший разом зі звітом щодо виконаної роботи подається до місцевого органу Мінприроди, а другий зберігається в мисливському господарстві.

Також у разі вбивства тварини, яка була хворою ( або якщо є така підозра), до акту має бути долучений висновок ветеринара.

Насамкінець, акт має бути підписаний уповноваженими особами, які мають дозвіл на здійснення селекційного відстрілу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію