Скачати:
Акт про розходження кількісних або якісних показників

Даний документ складається у випадку невідповідності зазначеним сільськогосподарським підприємством відомостей щодо кількості або якості молочної сировини у спеціалізованій товарній накладній (форма № 1-ТН (МС)) фактичним характеристикам, що були виявлені при прийманні-передачі вантажу.

Акт про розходження кількісних або якісних показників у молоці між господарством і молокопереробним підприємством складається в присутності представників обох сторін, про що вказується в преамбулі даного документа із зазначенням найменувань підприємств та ПІБ уповноважених представників, а також безпосередньо дати його складення. Також в преамбулі робиться посилання на конкретну накладну, за якою було доставлено молоко.

Наступна частина містить графи із зазначенням критеріїв оцінки якості та кількості молочної сировини, аналогічні зазначеним у другому блоці накладної форми № 1-ТН (МС), а саме – щодо вмісту жирів, білків, сухих речовин сировини, її густини та чистоти, органолептичних та вагових характеристик.

Далі в Акті про розходження кількісних або якісних показників у молоці між господарством і молокопереробним підприємством наводяться висновки, до яких дійшли сторони, що склали цей документ. Типової форми чи вимог до змісту таких висновків законодавством не передбачено, тобто вони викладаються у довільній формі.

Після завершення заповнення Акт підписують особи, що його складали чи були присутні при його складенні, із зазначенням їх посад, прізвищ, імен по-батькові та проставленням особистих підписів. Зазвичай до таких осіб належать лаборант, майстер-приймальник, відповідальний здавач сировини, проте до оформлення Акту про розходження кількісних або якісних показників у молоці між господарством і молокопереробним підприємством можуть залучатися представники незацікавлених організацій, які також підписують даний документ.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію