Скачати:
Приймально-розрахункова відомість про видачу грошей за закуплене молоко від населення

Приймально-розрахункова відомість про видачу грошей за закуплену молочну сировину  від фізичних осіб (далі – приймально-розрахункова відомість) посвідчує дані про отриману кількість та якість молока закупівельником (фізичною особою) у населення та визначає суму коштів сплачених останнім за придбання у фізичних осіб молока. Відповідний документ встановлений Наказом Мінагрополітики та продовольства України “Про затвердження форм первинного обліку та інструкцій щодо їх заповнення” від першого грудня дві тисячі п’ятнадцятого року номер чотириста п’ятдесят сім. Основною метою цього документу є встановлення реального обсягу витрачених закупівельником коштів на придбання молока у населення, з подальшим використанням отриманих показників для видачі закупівельнику грошей за придбану молочну сировину.

Відповідний документ використовується на молокопереробних підприємствах для засвідчення операцій з купівлі-продажу молочної сировини закупівельниками для визначення обсягів коштів, що підлягають поверненню закупівельнику у разі передання придбаної сировини.

Форма приймально-розрахункової відомості складається з таких обов’язкових реквізитів:

  1. прізвище/ім’я/по батькові фізичної особи, яка здійснює закупівлю молочної сировину у населення;
  2. місце проживання попередньо зазначеної особи;
  3. назва молокопереробного підприємства, для якого постачається молочна сировина;
  4. номер та дата приймально-розрахункової відомості;
  5. сума коштів до виплати, прізвище/ім’я/по батькові отримувача, підпис;
  6. прізвище/ім’я/по батькові касира, підпис;
  7. прізвище/ім’я/по батькові бухгалтера, підпис;
  8. дата та номер касового ордера.

Колонка, що розташована знизу форми приймально-розрахункової відомості розрахована для встановлення початкового продавця молочної сировини, загального прийнятого обсягу молочної сировини закупівельником, середній вміст жиру та білка в придбаному молоці, що вираховується у відсотковому співвідношенні, ціна першого ґатунку молочної сировини, суми знижок, надбавок до основної ціни молочної сировини, а також підпис здавальника про одержання грошей.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію