Скачати:
Довідка на придбання товарів тривалого користування в кредит

Бланк такої довідки є документом суворої звітності і видаються вони на вимогу суб’єктів господарювання міськими, сільським, селищними радами. Уповноважена особа суб’кта господарювання, яка веде бухгалтерський облік на підприємстві несе персональну відповідальність за порушення встановленого законодавством порядку видачі такої довідки. Законодавство забороняє видавати повторно такий документ до повної сплати особою заборгованості за придбані раніше товари в кредит, крім того забороняється такі довідки видавати наступним категоріям:

  • Громадянам, які працюють тимчасово;
  • Громадянам, які проходять стажування (строк випробування).

Варто враховувати, що обов’язковою умовою є ще те, що видається вона тільки тим особам, які працюють на підприємстві не менше 12 місяців, при чому таке працевлаштування має бути офіційне з дотриманням всіх приписів трудового законодавства.

Суб’єкти господарювання зобов’яазні видавати тільки одну довідку працівникам, пенсіонерам. Такий документ має свій строк дії, так передбачено, що вона чинна протягом одного місяця з дня її видачі.

В такому документі обов’язково зазначається номер та кому видається, особу зазначають таким чином, щоб можна було ідентифікувати її дані. Далі по тексту вказують посаду та де працює, крім того, обов’язковим реквізитом є розмір заробітної плати за останні три місяці, при чому такий розмір вираховується як середньомісячний за три останні місяці.

В другому абзаці вказується відрахування по виконавчих листах із заробітної плати у певному відсотковому розмірі.

Далі дані про особу, серія та номер паспорту та ким виданий, місце проживання.

В кінці такого документу зазначається керівник та його підпис, головний бухгалтер та його підпис і печатка суб’єкта, який видає таку довідку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію