№ ВЗСГ-6
Скачати:
Відомість дефектів на ремонт машини (форма № ВЗСГ-6)

Відомість дефектів на ремонт машини (форма № ВЗСГ-6) (далі – Відомості) це вид первинної документації, яка складається підприємствами для обліку недоліків техніки, що безпосередньо використовується у сільському господарстві. Тобто  форма використовується однаково як для позначення дефектів на комбайнах, так і на плугах чи сівалках.

Форма Книги розроблена та затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 21 грудня 2007 р. № 929. Звертаємо Вашу увагу, що даний вид первинної документації поширюється лише на сільськогосподарські підприємства, що сплачують податок на прибуток. Використання цього документа не є імперативним, а рекомендаційним, тобто можливе використання іншої форми або внесення змін до даної.

Отримання ремонтних матеріалів на дефекти визначені у Відомості можливе лише у разі наявності форми № ВЗСГ-2 або № ВЗСГ-8. Проте, звертаємо Вашу, що Відомість є підставою для обрахування лімітів, які відображаються за формою № ВЗСГ-2.

Даний вид первинного документа оформлює інженер-механік щодо кожного об’єкта окремо, із використанням даних технічних паспортів чи інвентарних карток. Форма містить п’ять розділів, оформлення яких є обов'язковим лише у разі необхідності. Якщо перший розділ стосується лише двигуна, то другий передбачає характеристику причин недоліків чи амортизації деталей. Другій розділ передбачає вартісні показники матеріалів, що використовувались для ремонту об’єкту. Ціни зазначається в національній валюті України – гривні. Перелік цих матеріалів повинен бути відображений в хронологічній послідовності їх використання. Четвертий розділ передбачає внесення відомостей щодо оплати праці за виконані ремонтні роботи, а у п’ятому зазначаються  згруповані витрати у відповідності до статей витрат.

Завершальним етапом складання первинного документа є підпис Відомість підписується тракториста-машиніста, водія, який здійснював ремонт, інженера-механіка, керівника структурного підрозділу чи завідувача ремонтною майстернею. Далі відомості повинні бути затверджені керівником, після чого переходять до бухгалтера для внесення в регістр обліку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію