№ ВЗСГ-2
Скачати:
Лімітно-забірна картка на отримання запасних частин (форма № ВЗСГ-2)

Лімітно-забірна картка на отримання запасних частин (форма № ВЗСГ-2) (далі – ЛЗК) це вид первинної документації, яка складається підприємствами при отриманні запасних частин та веденні обліку, пов’язаного із такими операціями. Тобто по факту дана форма слугує для ведення належного обліку сільськогосподарськими підприємствами своєї діяльності. Крім того даний документ слугує певним поточним контролем визначених лімітів реалізації продукції, товарів на потреби, що виникають безпосередньо на виробництві.

Форма Книги розроблена та затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 21 грудня 2007 р. № 929. Звертаємо Вашу увагу, що даний вид первинної документації поширюється лише на сільськогосподарські підприємства, що сплачують податок на прибуток. Використання цього документа не є імперативним, а рекомендаційним, тобто можливе використання іншої форми або внесення змін до даної. Так, наприклад, можливе застосування типових форм, відповідно до Наказу Міністерства статистики Україні від 21 червня 96 № сто дев'яності три.

Якщо ЛЗК на отримання матеріальних цінностей діє протягом місяця, то строк дії форми № ВЗСГ-2 не може перевищувати 15 днів. Важливою умовою чинності первинного документа є те, що даний строк можливий лише в межах звітного місяця і не може переноситися на наступні. ЛЗК виписується бухгалтером на основі є "Відомість дефектів на ремонт машини" (далі – Відомості). Якщо ж Відомостей немає, або проводиться реалізація ремонтних запчастин чи матеріалів під час полових робіт, то такий ліміт визначається на основі кошторису на ремонт і технічне обслуговування машин. Останній затверджується головою сільськогосподарського підприємства

При оформленні ЛЗК слід брати до уваги каталоги запасних частин до  тракторів автомобілів. У них можна знайти інформацію про типи запасних частин, ціну на них, а також відповідно їх призначення, що необхідно згодом зазначити у формі № ВЗСГ-2.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію