№ ВЗСГ-1
Скачати:
Лімітно-забірна картка на отримання матеріальних цінностей (форма № ВЗСГ-1)

Лімітно-забірна картка на отримання матеріальних цінностей (форма № ВЗСГ-1)  (далі – ЛЗК) це вид первинної документації, яка складається підприємствами при реалізації сировини, кормів чи інших товарів. Тобто по факту дана форма слугує для ведення належного обліку сільськогосподарськими підприємствами своєї діяльності. Крім того даний документ є підставою для подальшого списання цінностей із складів  та відповідно слугує певним поточним контролем визначених лімітів реалізації продукції, товарів на потреби, що виникають безпосередньо на виробництві.

Форма Книги розроблена та затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 21 грудня 2007 р. № 929. Звертаємо Вашу увагу, що даний вид первинної документації поширюється лише на сільськогосподарські підприємства, що сплачують податок на прибуток. Використання цього документа не є імперативним, а рекомендаційним, тобто можливе використання іншої форми або внесення змін до даної. Так, наприклад, можливе застосування типових форм, відповідно до Наказу Міністерства статистики Україні від 21 червня 96 № сто дев'яності три.

Дана форма видається бухгалтером щомісяця. Дані із ЛЗК також зазначаються в Книзі обліку. При цьому видані бухгалтерією на початку місяця ЛЗК здаються назад в кінці місяця із Звітом про рух матеріальних цінностей.

Для чинності документа обов’язкова його наявність у двох примірниках. Заповнює картку завідувач складу, у якій обов’язково зазначає дату і кількість матеріалів, що передаються.  Крім того він зобов’язаний вивести залишок ліміту по номенклатурному номеру. Підписи завідувача та представника структурного підрозділа, що отримує товар чи інші матеріальні цінності є обов’язковими для чинності документа.

У формі слід зазначати також площу висіву та співрозмірність норми насіння на одиницю даної площі. Оформлення картки можливе також за індивідуальним замовленням на виготовлення продукції сільського господарства.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію