№ ВЗСГ-10
Скачати:
Книга складського обліку (форма № ВЗСГ-10)

Книга складського обліку (форма № ВЗСГ-10) (далі – Книга) це вид первинної документації, яка складається підприємствами для гарантування зберігання сільськогосподарської продукції чи інших товарах на цехах, складах чи інших виробничих місцях. Тобто по факту така форма створена для обліку, яку рекомендують заповнювати особі, яка несе матеріальну відповідальність за стан та наявність продукції сільського господарства – завідувачу чи комірнику, наприклад.

Форма Книги розроблена та затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 21 грудня 2007 р. № 929. Звертаємо Вашу увагу, що даний вид первинної документації поширюється лише на сільськогосподарські підприємства, що сплачують податок на прибуток. Використання цього документа не є імперативним, а рекомендаційним, тобто можливе використання іншої форм або внесення змін до даної.

В Книзі систематизується багато первинних документів, серед яких слід відзначити «облік надходження й витрачання медикаментів», «облік отруйних і сильнодіючих речовин». Останні підписуються головним лікарем ветеринарної медицини на підприємстві а також обов’язково головним бухгалтером. Звертаємо вашу увагу, що крім окремого обліку отруйних та сильнодіючих речовин, вони повинні зберігатися лише в спеціалізованих місцях.

Поданий спеціалістом ветеринарної служби Звіт про рух біопрепаратів і ліків також є частиною Книги, дані якого у вартісних та кількісних показниках відображаються у ній. Такий звіт подається щомісячно.

Бланки суворої звітності також фіксуються в Книзі, а їх витрачання та надходження оформлюється як такі самі операції з коштами. Облік здійснюється як за кількістю, так і за вартістю (номінальною) щодо кожного бланку окремо.

В Книзі зазначається підприємство, його ідентифікаційний код за ЄДРПОУ та назва матеріалу із номенклатурним номером для здійснення обліку. Обов’язково вказується ціна товару в національній валюті – гривні. Також в Книзі передбачене місце для печатки, проте нагадуємо, що з 2014 року наявність печатки на даному виді первинної документації (як і загалом для підприємства) – не обов’язкова.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію