№ ВЗСГ-8
Скачати:
Накладна (внутрішньогосподарського призначення) (форма № ВЗСГ-8)

Накладна (внутрішньогосподарського призначення) (форма № ВЗСГ-8) (далі – накладна) це вид первинної документації, яка складається підприємствами для належного обліку втілення товар між структурними та виробничим підрозділами одного суб’єкта господарювання, на відміну від форми № ВЗСГ-7. Проте складання даного документа можливе також при відпуску товару працівникам підприємствами у разі готівкового розрахунку. Не менш важливим моментом є те, що складання даної форми є підставою для оприбуткування готівки за видачу матеріальних цінностей.

Форма накладної розроблена та затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 21 грудня 2007 р. № 929. Звертаємо Вашу увагу, що даний вид первинної документації поширюється лише на сільськогосподарські підприємства, що сплачують податок на прибуток.

Використання цього документа не є імперативним, а рекомендаційним, тобто можливе використання іншої форм або внесення змін до даної.

В накладній зазначається підприємство, його ідентифікаційний код за ЄДРПОУ та призначення товару, що передається. Нижче у таблиці зазначається назва, одиниця виміру та кількість товару, а також шифр синтетичного та аналітичного обліку (в іншій таблиці код синтетичного обліку). Крім того обов’язково вказується ціна в національній валюті – гривні.

Накладну має підписати особа, яка затребувала товар та яка прийняла його, бухгалтер, особа яка дозволила та відпустила товар, а також водій, якщо передача здійснювала через нього.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію