№ ВЗСГ-7
Скачати:
Товарна накладна (форма № ВЗСГ-7)

Товарна накладна (форма № ВЗСГ-7) (далі – ТН) це вид первинної документації, яка складається підприємствами для належного обліку втілення товарів іншим суб’єктам господарювання. Форма ТН розроблена та затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 21 грудня 2007 р. № 929. Звертаємо Вашу увагу, що даний вид первинної документації поширюється лише на сільськогосподарські підприємства, що сплачують податок на прибуток.

Використання цього документа не є імперативним, а рекомендаційним, тобто можливе використання іншої форм або внесення змін до даної.

У ТН зазначається найменування товару, його кількість та інші одиниці виміру. Крім того обов’язково вказується ціна в національній валюті – гривні та зазначається сума ПДВ, обов’язкова для сплати в державний бюджет у зв’язку із переходом права власності на товари. Сума операції також повинна бути зазначена прописом, що дозволяє уникнути зловживання з боку сторони щодо фальсифікації первинної документації. Форма зроблена таблицею, у якій передбачена можливість вказати транспортні витрати, пов’язані із передачою товару.

Обов’язковою умовою чинності даної форми первинної документації сільськогосподарського підприємства є наявність двох примірників. Підстава для їх складання – договори та довіреність за особливою формою № М-2б. Один примірник залишається на підприємстві чи його структурному підрозділі, в той час як інший видається отримувачу товару.

Кінцевим етапом складання накладної є обов’язкова наявність чотирьох підписів – головного бухгалтера, двох сторін, що передали та приймали товари та керівника. Нагадуємо, що з 2014 року наявність печатки на даному виді первинної документації – не обов’язкова.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію