№ ОЗСГ-4
Скачати:
Акт на списання автотранспортних засобів (форма № ОЗСГ-4)

Акт на списання автотранспортних засобів (форма № ОЗСГ-4) (далі - Акт) є однією із форм документів, що належать до первинних, та які сільськогосподарським підприємствам рекомендовано складати з метою належного оформлення ліквідації деталей легковий та вантажних автомобілів, та й списання їх загалом. Крім того дана форма поширюється на випадки списання причепів та напівпричепів. Форма Акту на списання автотранспортних засобів та затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 27.07.2007 р. №701. 

Наголошуємо, що така форма поширюється лише на сільськогосподарські підприємства, що сплачують податок на прибуток.

Форма складається з трьох частин – безпосередньо Акту на списання автотранспортних засобів, Технічної характеристики агрегатів та деталей автомобіля та Висновку комісії, що включає Розрахунок результатів списання автомобіля.

В даній формі зазначається кількість ремонтів автомобіля та їх сума з моменту введення в експлуатацію до стану огляду та можливість використання таких основних засобів.

В акті на списання автотранспортних засобів зазначається склад комісії, яку очолює та призначає керівник підприємства. Лише на основі спільного рішення комісії здійснюється списання автомобілів, їх деталей чи причепів.

Обов’язковою умовою чинності даної форми первинної документації сільськогосподарського підприємства є наявність двох примірників, що підписує кожен член комісії. Кінцевим етапом списання авто є затвердження форми № ОЗСГ-4 керівником підприємства або уповноваженою ним особою.

Акт на списання автотранспортних засобів є підставою для вибуття автомобіля чи причепа з інвентарної картки, яку веде бухгалтер. Особа, якій було доручено зберігати автомобіль на підставі форми № ОЗСГ-4 здає основний засіб на металобрухт чи склад матеріальних цінностей. Отримані кошти після кінцевого етапу відображаються в третій частині даної форми у гривні, яку підписує головний бухгалтер сількогосподарського підприємства.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію