№ ОЗСГ-2
Скачати:
Акт приймання-передачі відремонтованих і реконструйованих (модернізованих) об'єктів (форма № ОЗСГ-2)

Акт приймання-передачі відремонтованих і реконструйованих (модернізованих) об'єктів (форма № ОЗСГ-2) (далі – Акт) є однією із форм документів, що належать до первинних, та які сільськогосподарським підприємствам рекомендовано складати з метою обліку основних засобів, що перебували на ремонті, модернізації чи реконструкції. Вона обов’язкова для складання як за умови що такі роботи виконуються самостійно, так і на підставі договору підряду.

Форма Акту розроблена та затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 27.07.2007 р. №701. Звертаємо Вашу увагу, що даний вид первинної документації поширюється лише на сільськогосподарські підприємства, що сплачують податок на прибуток.

Форма складається із двох частин – безпосередньо Акту приймання-передачі відремонтованих і реконструйованих (модернізованих) об'єктів та Довідки. В Акті обов’язково вказується перевірка усіх дефектів та готовність основного засобу вступити знову в експлуатацію. Крім того необхідним реквізитом форми № ОЗСГ-2 є строк ведення ремонтних чи пов’язаних із ними робіт. У Довідці зазначається кошторисна вартість та фактична вартість понесених на реконструкцію, модернізацію чи ремонт витрат. Вартість вказується в національній валюті – гривні.

Кількість примірників Акту залежить від того хто виконує ремонтні чи модернізовані роботи. У разі самостійних реконструкцій достатньо одного примірника Акту, якщо ж роботи виконує підрядник – два примірники Акта складаються обов’язково.

Форма № ОЗСГ-2 уповноважені підписувати працівники структурного підрозділу, що перевірили і прийняли основний засіб, та відповідно особи, які ці роботи виконували. Нагадуємо, що необхідними є також підписи усіх членів Комісії, яку призначає керівник. Наступним етапом є передання даного Акту бухгалтеру сільськогосподарського підприємства, а завершую всю процедуру затвердження форми № ОЗСГ-2 керівництвом.

Якщо після ремонту було змінено параметри чи характеристику об’єкта, про них обов’язково вносяться відомості до технічного паспорта основного засобу. Крім того, можливий випадок, що під час ремонту було знищено певні елементи основних засобів. У такому випадку нова форма не складається, а просто додається акт на ліквідацію.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію