№ ОЗСГ-1
Скачати:
Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів (форма № ОЗСГ-1)

Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів (форма № ОЗСГ-1) (далі – Акт) є однією із форм документів, що належать до первинних, та які сільськогосподарським підприємствам рекомендовано складати з метою обліку основних засобів, що перебувають на балансі сільськогосподарського підприємства. Крім того, такий акт складають у разі переміщення об’єктів між структурними підрозділами, передачі його із складу в експлуатацію. Незважаючи на те, що Акт має назву «внутрішнього переміщення» він складається у разі передачі іншому підприємству (організації) за плату, безкоштовно чи на підставі договору оренди.

Форма Акту розроблена та затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 27.07.2007 р. №701. Звертаємо Вашу увагу, що даний вид первинної документації поширюється лише на сільськогосподарські підприємства, що сплачують податок на прибуток.

Акт складається безпосередньо з форми № ОЗСГ-1, що включає дві таблиці, які є обов’язкові для заповнення та технічної документації основного засобу.

Приймання оформлюється Актом в одному екземплярі окремо щодо кожного об’єкта. У разі отримання господарського інструмента чи обладнання, об’єкти якого є однотипними однакової вартості в одному місяці складати різні Акти щодо кожного елемента не потрібно. Уповноваженою особою щодо прийняття є спеціально утворено керівником сільськогосподарського підприємства приймальна комісія.

Якщо ж оформлюється переміщення, то Акт повинен бути складений у двох примірниках. Відповідальним за складання первинної документації є Здавальник.

Кількість примірників залежить також від того, чи передається основний засіб за плату чи безоплатно. У разі передачі без плати достатньо двох примірників, при оплатній обов’язкова наявність трьох примірників.

В Формі № ОЗСГ-1 зазначається необхідна інформація про об’єкт – рік випуску, дата введення в експлуатацію, сума амортизація та безумовно технічні характеристики основного засобу та висновок комісії щодо можливості використання такого основного засобу.

Незважаючи на те, що всі члени приймальної комісії повинні підписати даний Акт, кінцевим оформленням є його підписання головним бухгалтером, що завершується затвердженням керівником.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію