Скачати:
Довідка про середню заробітну плату (дохід) (для розрахунку страхових виплат)

З метою проведення розрахунку розміру страхових виплат працівникові оформлюють довідку про середню заробітну плату (дохід) (для розрахунку страхових виплат).

Основні вимоги до застосування та заповнення даного бланка затверджені Правлінням Фонду соцстраху від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у формі постанови «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких пунктів нормативних документів правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України» номер тринадцять від двадцять восьмого лютого дві тисячі сьомого року. Форма даної довідки затверджена другим додатком до постанови.

До основних реквізитів належать, зокрема, наступні:

1) В лівому верхньому кутку ставлять кутовий штамп підприємства;

2) Відомості щодо дати та вихідного номера;

3) Назва документа;

4) ПІБ особи, котрій документ видано;

5) Найменування підприємства, де працює чи працювала дана особа, із зазначенням податкового номера чи номера страхового свідоцтва;

6) Дані щодо порядкового номера, кількості днів, котрі не відпрацьовано через поважні причини (наприклад, відпустка по догляду за дитиною до досягнення 3-річного та 6-річного віку по медичних висновках), нарахованої за період, котрий розраховується, заробітної плати, з котрої сплачені страхові внески, у гривнях, нарахованої за період, що розраховується, зарплати по сумісництву, з котрої сплачені страхові внески, у гривнях по місяцях та загалом, а також сумарної зарплати;

7) Дані щодо середньоденної зарплати в гривнях та копійках.

Варто зауважити: розмір середньоденної зарплати не перевищує граничної суми зарплати, з котрої сплачуються страхові внески в розрахунку на 1 день. Обчислення відбувається діленням встановленого розміру в останньому місяці розрахункового періоду на середньомісячну кількість днів. Середньомісячну зарплату для страхових виплат розраховують множенням середньої зарплати за 1 календарний день на середньомісячну кількість днів. Внизу зазначаються ПІБ керівника, головного бухгалтера, котрі ставлять свої підписи. Документ скріплюється печаткою.

Варто зауважити: первинні документи заповнюють на державній мові, відповідальність за вчасне складання цих бланків лежить на особах, котрими складено та котрими дані бланки підписано. Відомості на бланках необхідно заповняти точні, достовірні та у відповідності до чинних нормативних актів. Осіб, котрі ініціювали їх та підписували, може бути притягнено до відповідальності за прийняття документів, котрі протирічать законодавчим актам.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію