Скачати:
Подорожній лист службового легкового автомобіля

У перевізників, які використовуютьслужбові автомобілі, як власні, так і орендовані, виникає обов’язок видавати водію подорожній лист службового автомобіля. Форма даного лиса затверджена наказом Державного комітету статистики України № сімдесят чотири від сімнадцятого лютого тисяча дев’ятсот дев’яносто восьмого року.

Службовим автомобілем вважається легковий автомобіль, який значиться на балансі юридичної особи, а основною метою його використання є задоволення потреб самого підприємства, або ж потреб замовника, відповідно до договору.

Оформлений подорожній лист може використовуватися впродовж одного дня, при чому його видача водію здійснюється лише за умови здачі подорожнього листа за попередню зміну. Є лише один випадок, коли подорожній лист виписується більше, ніж на один день – при обслуговуванні водієм міжміського маршруту, який долається більше ніж за добу.

Всі видані подорожні листи підлягають реєстрації в диспетчерському журналі.

Перед виходом з гаража подорожній лист повинен бути підписаний медичним працівником, який виконав медичний огляд подія, механіком, який перевірив технічний стан автомобіля, а також заправником, який вказує кількість пального, яке було видано. Водій своїм підписом засвідчує прийняття автомобіля.

Якщо водієм було порушено правила дорожнього руху, представники правоохоронних органів роблять відповідні відмітки в подорожньому листі.

Після того, як завдання було виконане, відповідальна особа ставить свій підпис на подорожньому листі, чим засвідчує виконання завдання.

При поверненні автомобіля, спочатку заправник перевіряє та записує залишок пального. Механік приймає автомобіль, та перевіряє його технічний стан, про що робить відповідну помітку в листі.

Після одержання усіх необхідних підписів, водій передає подорожній лист диспетчеру, або іншій відповідальній особі, для розрахунків транспортної роботи.

Якщо до подорожнього листа були внесені недостовірні відомості або ж розрахунки були проведені невірно, особи, відповідні особи як перевізника, так і замоника несуть відповідальність.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію